Vietos kompiuterių ir mobiliųjų telefonų remonto įmonė „Techremontas” padeda vaikams

0 Comments

Techremontas” siekia padėti mūsų bendruomenės vaikams. Bendradarbiaujame su vietos mokyklomis ir organizacijomis, kad suteiktume nemokamas kompiuterių ir mobiliųjų telefonų remonto paslaugas mokiniams, kuriems jų reikia. Tikime, kad kiekvienas vaikas nusipelno prieigos prie technologijų, nesvarbu, kokia jo ekonominė padėtis ar kilmė.

Be remonto, taip pat remiame iniciatyvas, kuriomis skatinamas skaitmeninis raštingumas ir padedama vaikams saugiai ir patikimai naudotis technologijomis. Stengiamės mokyti vaikus, kaip kuo geriau išnaudoti savo įrenginius – nuo naujos programinės įrangos ir programėlių mokymosi iki saugumo internete įpročių gerinimo.

Esame įsipareigoję užtikrinti, kad visi vaikai turėtų prieigą prie priemonių, reikalingų sėkmingai mokytis. Mūsų tikslas – teikti vaikams techninę pagalbą, patarimus ir išteklius, kad jie galėtų geriau ir drąsiau naudotis savo skaitmeniniais įrankiais.

Bendrovėje „Techremontas” tikime kiekvieno vaiko potencialu ir siekiame padėti jiems išnaudoti visas galimybes susietajame pasaulyje. Didžiuojamės galėdami remti savo vietos bendruomenę, padėdami jai neatsilikti nuo technologijų tendencijų ir užtikrindami, kad visi vaikai turėtų išteklių sėkmei pasiekti.

Bendradarbiaudamos su „Techremontas”, mokyklos ir organizacijos gali padėti mažinti skaitmeninę atskirtį ir suteikti vaikams galimybę klestėti. Kviečiame prisijungti prie šios misijos, kad visi vaikai galėtų naudotis technologijomis. Kartu užtikrinkime, kad mūsų ateities kartos būtų skaitmeniškai raštingos ir įgytų reikiamų priemonių, kad joms pavyktų pasiekti sėkmę. Suteikime jiems galimybę siekti šviesesnio rytojaus!

Related Posts